דיסקוס הגליל- דגי נוי, בריכות נוי, אקווריומיםראשי > ספא דגים > פדיקור דגים

פדיקור דגים

פדיקור דגים הוא טרנד עולמי, הנפוץ לרוב במזרח הרחוק. טיפול חדשני זה תופס תאוצה עקב יכולת הדגים לבצע טיפול פדיקור דגים בכפות רגליים בעלות עור יבש או מחלות (כגון פסוריאזיס). מדובר במיכל כגון אקווריום או בריכה, אליה מוכנסות כפות הרגליים (ויש שמכניסים גם את שאר חלקי הגוף). בסוף פדיקור הדגים  מוענק  עור חדש, בריא וחלק.

    פדיקור דגים

פדיקור דגים זה מתבצע באמצעות זן מיוחד של דגים, הנקרא "עגלסת הנחלים", בלועזית: Garra Rufa ("גארה רופה"). הדג ניזון כמעט מהכול ובעל יצר לכרסום תמידי. במהלך הפדיקור אוכל הדג את תאי העור היבשים, המתים או החולים ומשאיר עור מתחדש, נקי וחלק.  פדיקור דגים הוא טבעי לחלוטין. בנוסף, יש לציין כי לדג אין שיניים ולכן אין לחשוש מנשיכות או כאב.להיפך, התהליך נעים ומרגיע כמו כל סוג אחר של ספא.

אנו משווקים מערכות ספא דגים אמינות ובטוחות לשימוש למגזר העסקי והפרטי. ברשותינו, מגוון מערכות ספא דגים בגדלים שונים ובהרכב מיוחד. על פי רוב, אנו מתאימים את המוצרים ספציפית עבור הלקוח.

מערכת הספא דגים הינה מערכת ביולוגית המכילה בעלי חיים. על מנת לשמור על תקינות המערכת, אנו מספקים מגוון מנגנונים המתחזקים בצורה שוטפת את פעילות המערכת. כך שכל מה שנותר למפעיל המערכת, הוא להנות מהקסם הטבעי שבדבר!

בין הרכיבים אשר מערכות פדיקור הדגים מכילות ישנם פילטרים השומרים על המים טהורים 7\24, מערכות לעירבול המים, ווסת טמפרטורה, מערכות לחיטוי המים, תאורה ומזון. כל המרכיבים הללו מקנים בית גידול טבעי לדג ומביאים את הטבע אליכם הביתה!

     ספא דגים

יתר על כך, דגי עגלסת הנחלים ("דוקטור פיש") חיים שנים רבות, תכונה נוספת המקנה יתרון גדול בעניין אחזקת הספא. מפעיל הספא צריך רק לוודא את תקינות המערכת ולדאוג לתזונה נכונה של הדגים, והיא בטוחה לאורך זמן.

לסיכום, אם ברשותכם ספא מומלץ מאוד לשדרג אותו למערכת פדיקור דגים, בשל ייחודו, תוצריו, נוחיותו ואחזקתו הפשוטה. אנו נלווה אתכם בדרך להצלחה!


מעוניינים במידע נוסף? נשארו לכם שאלות פתוחות?
צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם.

מאמרי הרחבה לנושא זה:
+ עגלסת הנחלים
+ דוקטור דג \ פיש
+ פדיקור דגים - שאלות נפוצות
- תגיות: פדיקור, דגים, psheur, דגים+של+פדיקור, פדיקורדגים, אקווריום+פדיקור+דגים, פדיקור+דגים, דגים+פדיקור, גארה, פדיקור-דגים