דיסקוס הגליל- דגי נוי, בריכות נוי, אקווריומיםראשי > ספא דגים

ספא דגים

ספא דגים הוא הטרנד העכשווי המלהיב אנשים רבים  בעולם כולו. מלבד ההנאה המרובה הכרוכה בתהליך עצמו, גם עור הרגליים הופך לרך ועדין בזכות ספא דגים מהנה. כיום, כל אחד יכול להחזיק בדירתו מערכת ספא פדיקור דגים איכותית במימדים קטנים! ובכך, להנות מפדיקור דגים ולחסוך עלויות גבוהות של טיפולים על-ידי פדיקוריסטית.

"דיסקוס הגליל" הינה היצרנית המובילה בארץ בתחום של ספא דגים. "דיסקוס הגליל" היא ספקית של עשרות לקוחות עסקיים ופרטיים ברחבי הארץ (מקרית שמונה ועד אילת). כל מוצרינו הינם ברמת הגימור הגבוהה ביותר והם תוצאות מוניטין של שנים בתחום.

מלבד היותנו מובילים בתחום הקמת ספא פדיקור דגים בארץ, "דיסקוס הגליל" הינה חווה לגידול דגי הדוקטור פיש (הנקראים גם: "עגלסת הנחלים", "גרה רופה", "Garra Rufa"). דגי עגלסת הנחלים הנמכרים אצלנו אינם מיובאים לארץ אלא דגים ביצור מקומי, איכותיים באופן חסר תקדים. באחריות!

אנו מספקים פתרון מקיף למעוניינים בהקמת ספא דגים. אנו משווקים מגוון דגמי מערכות ספא דגים בגדלים שונים,המאפשרים הפעלה מהירה ופשוטה למשתמש.
ספא דגים הינו אטרקציה מיוחדת במינה עבור צימרים, מלונות, לקוחות פרטיים ועסקיים!

דגי דוקטור פיש - חוויה מיוחדת במינה!

מעוניינים במידע נוסף? צרו קשר ונשמח לעמוד לשרותכם!

ספא דגים ספא דגים עגלסת הנחלים

מדריך לספא דגים:

פדיקור דגים

פדיקור דגים
פדיקור דגים הוא טרנד עולמי, הנפוץ לרוב במזרח הרחוק. טיפול חדשני זה תופס תאוצה עקב יכולת הדגים לבצע טיפול פדיקור דגים בכפות רגליים בעלות עור יבש או מחלות (כגון פסוריאזיס). מדובר במיכל כגון אקווריום או בריכה, אליה מוכנסות כפות הרגליים (ויש שמכניסים גם את שאר חלקי הגוף)...
מערכות פדיקור דגים

מערכות פדיקור דגים לעסקים ולפרטיים - קטלוג מוצרים
דיסקוס הגליל היא החברה המובילה בישראל את תחום פדיקור דגים כבר שנים רבות. אנו החברה הוותיקה בישראל המתמחה בהקמה, תפעול ותחזוקה של מערכות ספא דגים. אנו נסמכים על ניסיון ומוניטין רב שנים אשר מאפשר לנו לשפר את מערכותינו בכל עת ולהתאימן לצרכיו של הצרכן הישראלי.
עגלסת הנחלים

עגלסת הנחלים
עגלסת הנחלים (שמו הלועזי הוא GARRA RUFA) מצויה בכל איזור אגן הים התיכון, בטורקיה, לבנון, איראן, סוריה.דגים אלה נמצאים באופן טבעי בנחלים שבהם הטמפרטורה נמוכה מאוד ולכן לא תהיה להם כל בעיה לשרוד את הטמפרטורות הנמוכות שיהיו בבריכת נוי או באקווריום...
פדיקור דגים

אישור - עגלסת הנחלים
דגי עגלסת הנחלים של דיסקוס הגליל אושרו על ידי ד"ר דניאל גולני מהמחלקה לאבולוציה ,סיסטמטיקה ואקולוגיה באוניברסיטה העברית בירושלים . מצורף בזאת תצלום של המכתב המקורי המאשר כי דגי הגרה רופה המורבים בחוותנו, הם ,אכן ,דגים מזן עגלסת הנחלים המקורי.
עגלסת הנחלים

פדיקור דגים בארץ
לנוחיותכם, ריכזנו רשימת לקוחותינו הפרוסים בכל רחבי הארץ ומפעילים ספא דגים. כאן תוכלו להתרשם מייחודו של ספא דגים במקומות השונים ולקבל מידע לגבי הספא הקרוב אליכם ביותר. מומלץ!
עגלסת הנחלים

קישורים בנושאי ספא דגים
כמות המידע המופיעה ברשת האינטרנט הוא עצום. מצאנו לנכון ליצור עבורכם רשימה של מספר מקורות מידע מעניינים ורלוונטים על מנת שתגלשו ברשת האינטרנט ביתר קלות.
פדיקור דגים

תשובות לשאלות נפוצות
בתחום הספא דגים ישנם המון שאלות אשר מתעוררים בקרב לקוחותינו. מצאנו לנכון לענות על השאלות הנפוצות הללו ולרכז אותם במקום אחד.
פדיקור דגים

דוקטור דג/פיש
לאחרונה, אנו שומעים יותר ויותר ביטוים המרמזים על תכונותיהם המיוחדות של דגים, כגון "דוקטור דג" ו-"דוקטור פיש". לעיתים נדמה שישנו דג כזה ששמו "דוקטור דג\פיש" או שישנם מגוון רחב של דגים אשר עונים לקריאה זו. מטרתנו במאמר זה לענות על השאלה: מי הוא הדג האמיתי?
פדיקור דגים

ספא דגים - כתבות מהעיתונות
חדשות לבקרים מפורסמים בעיתונות הכתובה כתבות בנושא פדיקור הדגים \ ספא דגים.
ריכזנו עבורכם כתבות שעשויות לעניין אתכם. קריאה נעימה!
פדיקור דגים

ספא דגים - מידע
בשנים האחרונות תפס תאוצה השימוש בדגים מסוג גרה רופה לטיפול בכפות הרגליים , טיפול המכונה פדיקור דגים והוא נפוץ כיום במדינות שונות ברחבי העולם.
פדיקור דגים

הייתרונות ברכישת דגי עגלסת הנחלים שנולדו בארץ
לא פעם במהלך חיינו אנו נדרשים להחליט החלטה חשובה לגבי מוצר שאנו עומדים לרכוש. לרוב, לא מעט מוצרים מושכים את תשומת ליבנו עקב מחירם האטרקטיבי יותר, לכאורה.
- תגיות: דוקטור, דגים, doctor, ספא, ספאדגים, פדיקור+דגים, אקווריום, גרהרופה, ספא-דגים, דיסקוס