דיסקוס הגליל- דגי נוי, בריכות נוי, אקווריומיםראשי > דגים > מגדיר דגים

סוגי דגים

קיימים אלפי סוגי דגים שונים בעולמנו. דגים אלו נבדלים זה מזה במאפייניהם הפיזים וההתנהגותיים. ההערכה הרווחת כיום בעולם המדע היא שישנם יותר סוגי דגים בעולמנו מאשר סוגי זוחלים, יונקים, דו-חיים וציפורים גם יחד.

ריבוי סוגי דגים הביאו את האדם למצב שבו הוא מעוניין לזהות כל מין דג באופן מפורט. גם כיום, בתום מאות שנים של מחקר אנושי, עדין מחקר זה לא הגיע לתומו. ישנן הערכות  כי קיימים אלפי סוגי דגים אשר טרם התגלו. אנו שומעים מעת לעת על סוגי דגים חדשים שלא היו מוכרים למדע עד כה.

אתרנו הצנוע שם לו למטרה לספק לשלל קוראיו יר דגים מקיף בשפה העברית. איננו מתיימרים, או אף מסוגלים, להקיף את כלל סוגי הדגים הקיימים בעולם, אך עם זאת אנו מעוניינים לספק לקוראינו הנאמנים מידע מפורט אודות סוגי דגים נפוצים אשר עשויים לעניין אתכם יותר מכל. מטבע הדברים, קבוצת דגי אקווריום דגש רב באתרנו.

מגדיר דגים

מגדיר הדגים שלנו מקדיש קטגורייה ענפה לעולמם של הדגים. אינדקס דגים שלנו הוא רחב ידיים ולכן עלול להיות קשה לניווט. אנו ממליצים לכם להעזר במנגנון החיפוש באתר (בחלקו העליון של האתר - צידו השמאלי) ולחפש עפ"י שם דג או מאפייניו.

לחצו על הקישור השמאלי למעבר למגדיר הדגים.?

אינדקס דגים באתרנו, בדומה לאתרים רבים ברחבי העולם, משתמש במוסכמות מדעיות בינלאומיות. לכן, בטרם תגלשו בתוך מגדיר דגים אנו ממליצים לכם לעיין בדף העוסק ב-סיסטמטיקה.

- תגיות: סוגי+דגים, דגים, סוגידגים, קרפיון, דג, סוגי+דגי+אקווריום, כרישים, סוגי+דגים+לאקווריום, סוגים+של+דגים, חדקניים